Wynajem samochodu 9 osobowego na weekend
Ciekawe

Wynajem samochodu 9 osobowego na weekend

Planujemy długi weekend wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną, ale chcemy ograniczyć koszty wyprawy? Doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem 9-osobowego samochodu, który z powodzeniem zastąpi podróż dwoma samochodami. Takie rozwiązanie sprawi, że wyjazd będzie tańszy oraz wygodniejszy. Kierowcy mogą zmieniać się na trasie, a wspólne podróżowanie to z całą pewnością znakomita rozrywka.

Podczas doboru takiego samochodu warto zwrócić uwagę na stan techniczny oraz wizualny pojazdu, co zapewni komfortową podróż bez niechcianych niespodzianek na drodze. Wygodne i komfortowe fotele, klimatyzacja oraz radio z odtwarzaczem CD z pewnością podniosą wygodę podróży, co na dłuższych trasach jest ważne. Przydatne oczywiście będą także systemy wspomagające jazdę, które zwiększą bezpieczeństwo na drodze. Natomiast wspomaganie kierownicy, systemem ABS i ESP, czujnikami cofania i sygnalizacją spadku ciśnienia w oponach to idealne rozwiązanie na weekendową wycieczkę dla całej rodziny.

Wypożyczalnia Ducato oferuje wynajem samochodów 9 osobowych, które posiadają aktualne badania techniczne oraz dodatkowe ubezpieczenie. Jest to idealne rozwiązanie na weekend za miastem. Zapoznaj się z ofertą na wynajem-ducato.pl.