Piec automatyczny ecodesigne
Dom i ogród

Piec automatyczny ecodesigne

Kotły klasy 5 powstały dzięki nowoczesnym technologiom oraz wieloletnim badaniom. Ich głównym oraz bardzo ważnym zadaniem jest ograniczenie emisji spalin, które pochodzą z przydomowych pieców. Powodem, dla którego zostały stworzone kotły tej generacji jest przede wszystkim mocno odczuwalny smog w okresie zimowym. Kotły te są urządzeniami, które pomogą istotnie zmniejszyć emisję gazów oraz pyłów.

Zalety kotłów 5 klasy

Obecnie w całym naszym kraju wprowadza się programy ekologiczne co umożliwia otrzymanie dofinansowania na wymianę starych pieców na kotły klasy 5. Urządzenia te są bardzo bogato wyposażone, ekologiczne, a co najważniejsze są automatyczne, mają wiele zalet, między innymi piece te zapewniają bezobsługową eksploatację co przenosi się na wysoki komfort użytkowania. Natomiast sprawność cieplna tych pieców jest znacznie wyższa, ponieważ przekracza często 90 % co w stosunku do tańszych kotłów jest wartością bardzo dobrą.

Jeżeli jesteście zainteresowani kotłami klasy 5, to zapoznajcie się z ofertą firmy Kotły – Mocek. Sprawdźcie – piec automatyczny ecodesigne.