Na czym polega plastyka warg sromowych?
Zdrowie i uroda

Na czym polega plastyka warg sromowych?

Kobiece miejsca intymne nie wyglądają tak samo przez całe życie. Ich wygląd ulega zmianom, które potrafią wpływać niekorzystnie tak na komfort fizyczny, jak i psychiczny ich właścicielek.

Dzieje się tak choćby po przebytym porodzie naturalnym, po menopauzie a także w konsekwencji naturalnego procesu starzenia się organizmu, w czasie jego trwania często zanika bowiem zlokalizowana w miejscach intymnych tkanka tłuszczowa. Na szczęście, niekorzystnym zmianom można się skutecznie przeciwstawiać dzięki możliwościom, jakie stwarza dziś profesjonalna plastyka warg sromowych.

Termin ten stosuje się opisując serię zabiegów. Różnią się one między sobą przede wszystkim dlatego, że nie zawsze zależy nam na osiągnięciu tego samego celu. Inaczej postępuje się, gdy wargi sromowe są asymetryczne albo zbyt duże, inaczej zaś wtedy, gdy są one zbyt małe albo pozbawione tkanki tłuszczowej. Dla wszystkich zabiegów wspólne jest jednak to, że wykonane przez profesjonalistów okazują się wyjątkowo skuteczne. Charakteryzuje je też niewielki stopień inwazyjności.