Meble tarasowe z technorattanu
Dom i ogród

Meble tarasowe z technorattanu

Technorattan to innowacyjny materiał, z którego wykonuje się bardzo solidne, lekkie, ale także efektowne meble na balkon, taras czy do ogrodu. Materiał jakim jest technorattan funkcjonuje pod wieloma nazwami. Można się spotkać z takimi terminami, jak rattan syntetyczny, rattan ekologiczny oraz ekorattan. Nawiązanie do rattanu jest jak najbardziej uzasadnione, ponieważ technorattan perfekcyjnie imituje naturalny materiał. A co więcej, pozbawiony jest niektórych jego wad.

Meble na taras oraz dodatki z technorattanu, podobnie jak z rattanu, wyplatane są ręcznie. Stanowi to ogromną gwarancję idealnego dopracowania w detalach, a także solidności i niepowtarzalności każdego elementu wyposażenia ogrodu czy tarasu. Co więcej, wszystkie meble z tego materiału mają mnóstwo zalet. Do tych zalet zaliczamy przede wszystkim wysoką odporność na warunki pogodowe, dzięki czemu możemy je z powodzeniem umieścić w niezadaszonym miejscu, bo nie straszne im słońce, wiatr, deszcz czy mróz.

Oferta Galerii Wnętrz Mera

Galeria Wnętrz Mera oferuje szeroką gamę wyposażenia tarasu, a wszystkie produkty wykonane są z najwyższą starannością oraz jakością. Wybierając produkty Galerii Wnętrz Mera z pewnością się nie zawiedziemy. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź naszą ofertę na mera.eu.