Kiedy trzeba usunąć żylaki
Zdrowie i uroda

Kiedy trzeba usunąć żylaki

Wbrew pozorom żylaki kończyn dolnych nie są wyłącznie problemem estetycznym. Stanowią poważne zagrożenie również dla życia. Wiążą się bowiem z ryzykiem chorób zakrzepowo – zatorowych, które mogą doprowadzić do śmierci.

Na szczęście dzisiaj z żylakami można się skutecznie rozprawić. Wystarczy je usunąć. Aby dowiedzieć się na ten temat więcej, wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „usunięcie żylaków Wrocław”.

Placówką, która we Wrocławiu przeprowadza zabieg usuwania żylaków jest szpital Medfemina. Zabieg w tej placówce zawsze wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie. Pacjent po zabiegu pozostaje w szpitalu na ogół nie dłużej niż dwadzieścia cztery godziny. Kiedy ustąpi znieczulenie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zabiegu wstawać, jeść i pić. Wskazany jest jednak oszczędny tryb życia.

Pacjenci, którzy zdecydowali się na usunięcie żylaków w szpitalu Medfemina mogą być pewni, że zabieg zostanie przeprowadzony w bezpieczny, skuteczny sposób. Pacjenci mają zapewniony komfortowy pobyt. W placówce duży nacisk kładzie się na prywatność pacjentów.