Jak leczyć trądzik różowaty?
Zdrowie i uroda

Jak leczyć trądzik różowaty?

Trądzik różowaty dotyczy aż 10 procent populacji. Występuje głównie u osób dorosłych. Natomiast częściej skarżą się na niego osoby, które mają jasną karnację. Większość chorych stanową kobiety, jednak u mężczyzn zazwyczaj przebiega on dość ciężko. Wiele osób z trądzikiem różowatym przyznaje, że choroba niestety negatywnie wpływa na ich samoocenę, kontakty publiczne oraz relacje międzyludzkie. Już pierwsze objawy trądziku różowatego powinny skłonić do wizyty u lekarza.

Trądzik różowaty leczenie

Jak leczyć trądzik różowaty? Niestety nie istnieje jedna, skuteczna terapia. Leczenie musi być dobrane indywidualnie, zależnie od objawów oraz czynników współistniejących. Terapia trądziku różowatego polega przede wszystkim na stosowaniu leków, odpowiedniej pielęgnacji, ale również na unikaniu bodźców, które mogą zaostrzać wszelkie zmiany skórne. Chorym polecane jest również okresowe wykonywanie zabiegów laseroterapii.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser oferuje nowość w swojej ofercie, jaką jest zabieg Ellipse, który skutecznie radzi sobie z dolegliwościami spowodowanymi przez trądzik. Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem Ellipse, aby skutecznie zwalczyć niedoskonałości swojej skóry, to zapraszam do zapoznania się z ofertą – leczenie trądziku różowatego.

Oferujemy także zabiegi z zakresu depilacji laserowej, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Sprawdźcie ofertę –  depilacja laserowa w salonie Medilaser we Wrocławiu.