DRUGIE ŻYCIE ZABAWEK Z DREWNA
Dziecko

DRUGIE ŻYCIE ZABAWEK Z DREWNA

Plastikowe, kolorowe i bardzo głośne zabawki odchodzą już w niepamięć, na ich miejsce wstępują ekologiczne, edukacyjne zabawki drewniane, które nadają się idealnie dla dzieci w każdym wieku.

Możemy powiedzieć, że zabawki drewniane przeżywają swoje drugie życie, znajdujemy je coraz częściej na sklepowych półkach czy regałach, ale z przyzwyczajenia do plastiku czujemy się zdezorientowani i nie wiemy, która zabawka będzie lepsza lub, która bardziej spodoba się naszemu dziecku.

Te drewniane cuda są praktycznie niezniszczalne i należą do zabawek bezpiecznych, zwłaszcza w rodzinach wielodzietnych, gdzie takie zabawki przechodzą z ręki do ręki, dzieci w trakcie zabawy uczą się większej kreatywności, motoryki i logiki czego niestety nie możemy powiedzieć o plastikowych odpowiednikach. Chyba wszyscy się zgodzimy, że nasze dzieci nie potrzebują nadmiaru bodźców w postaci przeróżnych melodyjek czy światełek, ale ciszy i spokoju, żeby miały szansę na własną twórczą i kreatywną zabawę, takie zabawki dla naszych maluszków znajdziemy pod adresem krainaekozabawek.pl.