Co to są łóżka kontynentalne?
Dom i ogród

Co to są łóżka kontynentalne?

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdej sypialni jest łóżko. Na rynku dostępnych jest dzisiaj wiele różnych rodzajów łóżek. Jakie warto wybrać?

Komfortowe i wygodne

Jakość naszego snu zależy zarówno od łóżka jak i odpowiednio dobranego materaca. Wśród łóżek można wyróżnić różne rodzaje. Łóżka kontynentalne należą do tych, którymi warto zainteresować się bliżej. Łóżka te mają odmienną konstrukcję od innych rodzajów łóżek. Spośród wszystkich rodzajów, które dostępne są na rynku uchodzą na najbardziej komfortowe. Ich elementem jest sprężynowa skrzynia. Na skrzyni tej umieszczony jest materac – także ze sprężynami. W sumie więc całe łóżko jest stosunkowo wysokie. Łóżka kontynentalne oferowane są w bardzo różnych konfiguracjach. Do wyboru są takie ze skrzynią na pościel i bez.

Eleganckie i trwałe

Łóżka kontynentalne są nie tylko bardzo wygodne. Są też bardzo eleganckie. To zasługa tego, że należą one do łóżek tapicerowanych. W zależności od rodzaju tkaniny użytej na obicie łóżka nabierają różnego charakteru, dzięki czemu można łatwo dobrać je do sypialni w każdym stylu.

 Łóżka na lata

Galeria Wnętrz Mera oferuje różnego rodzaju łóżka tapicerowane, kontynentalne oraz drewniane. Wyróżniamy się oryginalnym designem i niezawodną jakością. Sprawdźcie naszą ofertę – łóżka kontynentalne Bielsko Biała.