Jak nie przepłacać za krzesła biurowe?
Dom i ogród

Aparici – sprawdzona hiszpańska jakość

Hiszpańscy producenci płytek ceramicznych to często firmy kojarzone w całej Europie. Spora grupa wiodących podmiotów jest rozpoznawana także przez Polaków.

Z sytuacją taką mamy do czynienia choćby wtedy, gdy w centrum naszego zainteresowania znajdują się płytki Aparici. Ich producent jest obecny w Polsce od niedawna, z całą pewnością jednak nie można utrzymywać, że jest podmiotem anonimowym.

Tym, co sprawia, że pozycja firmy jest tak mocna, może być, przynajmniej po części, gromadzone przez nią przez lata doświadczanie. Płytki z kolekcji takich, jak choćby Aparici Carpet Vestige Natural to laureaci wielu prestiżowych konkursów i wystaw. Co przy tym szczególnie warte podkreślenia, Aparici to jeden z tych producentów, którego doceniają nie tylko klienci, ale również producenci. W pierwszych latach swojej działalności firma liczyła sobie zaledwie kilkunastu pracowników. Dziś zatrudnia setki osób, a oferowane przez nią rozwiązania znajdują się w tysiącach domów. Warto się im przyjrzeć, bo mogą zagościć także u nas.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą oferta na eurolazienki.pl.